LODFIBER 4m (13ft) QSFP-4SFP10G-CU4M C-yra-c-o Suderinama 40G QSFP+ iki 4x10G SFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Breakout Cable

€65.61

4m (13ft) Cisco QSFP-4SFP10G-CU4M Suderinama 40G QSFP+ iki 4x10G SFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Breakout Cable

Produkto Informacija:

Dalies Numeris: QSFP-4SFP10G-CU4M

Suderinama: Cisco

Jungties Tipas: QSFP+ 4 SFP+

Maksimalus Duomenų perdavimo Sparta: 40Gbps

Kabelio Tipas: Pasyvus Vario Kabelis

Kabelio Ilgis: 4m(13ft)

Temperatūra: nuo 0 iki 70°C

Programos: 40GBASE-CR4,40G InfiniBand 8x DDR 4x QDR, 10G/40Gigabit Ethernet, Fibre Channel

Žymos: žvakė hanukkah 2016, pakeisti svirtis audi b6, klasikinių automobilių mustangs, pjūklą 48 colių baras, mobiliojo telefono dėklas pastaba, pakeisti kojų mtb plieno, krepšiai atliekų atsparus, pakeisti eitynes "lexus", pakeisti mėnulis papuošalus.

  • Modelio Numeris: QSFP-4SFP10G-CU4M
  • Prekės Pavadinimas: LODFIBER
FINISAR FTLX8511D3-H3C 10Gbps-300m-850nm-MAN-XFP 850nm XFP 10GBASE-SR/SN H3C prietaiso H8511D3-H3C
FINISAR FTLX8511D3-H3C 10Gbps-300m-850nm-MAN-XFP 850nm XFP 10GBASE-SR/SN H3C prietaiso H8511D3-H3C
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai?Daugiau dalių numeriai?Citata BOM?Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Dλkojame uώ SeeMe Technology Co., LTD Apmokėjimas: Deponavimo Paslaugas Jei

€41.34

2vnt 8 Skaidulų tiekimo Kabelis - LC/UPC-Mulitmode(50/125)-OM2, OM3, OM4-0,9 mm Buferiniame-1,5 m / Krūva Pluošto Galiuku
2vnt 8 Skaidulų tiekimo Kabelis - LC/UPC-Mulitmode(50/125)-OM2, OM3, OM4-0,9 mm Buferiniame-1,5 m / Krūva Pluošto Galiuku
1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU .Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai.Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų Perdavimo, Bandymo Įranga ir LAN kabelinę televiziją ir pan. 2

€19.09

Originalus ZTE VEŽIMĖLĮ AC Maitinimo Valdybos naudojami ZTE OLT Optinės Linijos Terminalas C320
Originalus ZTE VEŽIMĖLĮ AC Maitinimo Valdybos naudojami ZTE OLT Optinės Linijos Terminalas C320
Originalus ZTE VEŽIMĖLĮ AC Maitinimo Valdybos naudojami ZTE OLT Optinės Linijos Terminalas C320 Nuotraukos:

€638.89

150M 12 branduolių TPU Patchcord OM3 MM vandeniui LC SC FC multimode Šarvuotos pluošto pleistras veda Lauko FTTA jumper 12C 6.0 mm
150M 12 branduolių TPU Patchcord OM3 MM vandeniui LC SC FC multimode Šarvuotos pluošto pleistras veda Lauko FTTA jumper 12C 6.0 mm
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel.: 13065838003 Pls susisiekti su mumis laisvai: 1>kiti jungtis; 2>kitas ilgio. TPU optinio Pluošto Patchcords 12 branduolių OM3 Multimode vandeniui LC SC FC Šarvuotos pleistras švino kabelis Lauko MM FTTA jumper 12C skaidulų 6,0 mm Pic Parodyti:

€388.79

Sharetop 2.5 G vienos rūšies SFP-BIDI 1490/1550nm LC uosto, 80 km visiškai suderinama 1 pora
Sharetop 2.5 G vienos rūšies SFP-BIDI 1490/1550nm LC uosto, 80 km visiškai suderinama 1 pora

€85.30

200X 400X optinio Pluošto stalas pabaigos veido detektorius/Mikroskopu/Didinamojo stiklo pluošto XY Kryptis Reguliuojamas stalo pluošto patchcord/jumper
200X 400X optinio Pluošto stalas pabaigos veido detektorius/Mikroskopu/Didinamojo stiklo pluošto XY Kryptis Reguliuojamas stalo pluošto patchcord/jumper
Email:[email protected] Skype:e_link60 www.ever-elink.com 400X optinio Pluošto Mikroskopas/inegrated pluošto pabaigos veido detektorius 1.Naudojant visų rūšių keramikos rėmelis tikrinimo 2,5 mm ir 1,25 mm; 2.TOPSER 200x 400x; 3.Veikia lengvai,naudojant sukamąjį mygtuką; 4.Pritaikyti sąsaja,paversti

€124.66

Nemokamas pristatymas AB17YK2 mini YJ-200P FTTH Optinio Pluošto raudonojo lazerio vaizdo gedimų lokatorius 50mw pen ličio baterijos įkrovimo
Nemokamas pristatymas AB17YK2 mini YJ-200P FTTH Optinio Pluošto raudonojo lazerio vaizdo gedimų lokatorius 50mw pen ličio baterijos įkrovimo
Savybės: Į YJ-200P yra specialiai suprojektuoti lauko darbuotojų, kuriems reikia efektyvus ir ekonomiškas įrankis pluošto paieškos, pluošto kanalų ir tęstinumo tikrinimas optinis tinklo per ir po įdiegimo.Ji apima:Surasti atskaitos tašką, prasto ryšio, lenkimo ar krekingo optinio pluošto kabelius. Pagrindinis Bruožas: 2.5 mm universali

€41.83

NuPRO-A301 REV:1.1 Pramonės valdymo skydelis
NuPRO-A301 REV:1.1 Pramonės valdymo skydelis
NuPRO-A301 REV:1.1 Pramonės valdymo skydelis

€182.90

MU7646
MU7646 " Beckman AU480 AU680 AU5800 Vožtuvas Assy Walbro Solenoid Valve SVA-12
MU7646 Beckman AU480 AU680 AU5800 Vožtuvas Assy Walbro SVA-12 Magnetinis Ventilis Prašome susisiekti su mumis prieš jūsų mokėjimo patvirtinti inventorizacijos Jei nėra daiktų, jums reikia mūsų parduotuvėje, prašome susisiekti su mumis Pokalbių dabar ar pranešimus, Ačiū Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų,

€200.53

Nemokamas pristatymas+PON Optinio Pluošto Galios Matuoklis RY3201 PON Galios Matuoklis Bangos ilgis 1310 1490 1550nm Optinio tinklo Testeris
Nemokamas pristatymas+PON Optinio Pluošto Galios Matuoklis RY3201 PON Galios Matuoklis Bangos ilgis 1310 1490 1550nm Optinio tinklo Testeris
Savybės: Filtravimo matavimai vienu metu išbandyti PON sistema 1490nm, 1550nm, 1310nm trijų bangų ilgiams, atitinkančių galios vertė Sprogo režimu, 1310nm tiekėjų bangos bandymų Dual-port pass-through dizainas, o bandymai visos komunikacijos OLT į ONT įspėjimo arba nukreipiant trys Led vizualizuoti valstybinė kelių matuojamas Paprasta naudotis, tiesiog

€94.32

5vnt YJ-320A -70~+6dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis
5vnt YJ-320A -70~+6dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis
Kiekis(vnt.): Aprašymas: YJ-320 nešiojamą optinės galios matuoklis yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat santykinių nuostolių matavimus optinių skaidulų.Jis yra sumanus, išvaizda, įvairių elektros matavimo, didelio tikslumo

€94.78

50 Vienetų 2.0 Metrų LC LC UPC/APC SM Vienos rūšies MM 50/125 Multi Mode 1Gbps OM2 Simplex 3.0 mm Optinio Pluošto Pleistras Laido
50 Vienetų 2.0 Metrų LC LC UPC/APC SM Vienos rūšies MM 50/125 Multi Mode 1Gbps OM2 Simplex 3.0 mm Optinio Pluošto Pleistras Laido
Pluošto Pleistras Laidas yra naudojamas lankstus pleistras laido prijungimo pluošto grandinės,suteikia multi-mode,single-mode,FC,SC,LC,ST sujungimai; adapterio porceliano terminalo paviršiaus apima PC/APC;visas ilgis gali būti pasirinktas ir gyslų skaičius,ilgis,fizinės struktūros,ir kt pleistras laido ir uodegos pluoštas gali būti savarankiškai atrinkti

€40.01