Optinės kabelinės televizijos tiesioginės moduliuojama siųstuvas 1310nm 8mw

€287.05

Optinės kabelinės televizijos tiesioginės moduliuojama siųstuvas 1310nm 8mw

Veiklos charakteristika

- Išplėstinė 19"1U aliuminio korpuso.

- Darbo Dažnių juosta:47~862MHz( individualų 1000MHz).

- Importuoti DFB lazerio AOI Tipo,JAV LED dispaly.

Stabilus temperatūros Kontūro (ATC) ir Optinio išėjimo galia grandinės ( APC) gali įsitikinti, kad geriausias darbo statusas lazeriu.

- Darbo būsenos indikatorius priekinis skydelis ir RUSIJOS bandymų uosto nugaros skydelio.

- AGC individualų ( AGC intervalas -7~+2dBm, įvesties lygį palikti nepakeistą)

- Visas darbo duomenų ir paskirstymas informacijos, ji gali būti rodomi LCD Ekrane stebint vieneto arba SNMP sąsaja RJ45 sistemos platforma.

Gaminio Taikymo

1310nm kabelinę televiziją optinis siųstuvas yra patobulinti geresni, energijos suvartojimas, galia, tikslumas ir didelis patikimumas, jis daugiausia naudojamas optinio pluošto Perdavimo, Televizijos Vaizdo Signalų, Skaitmeninio Signalo, Televizorius ,Telefonas, Balso Signalo Duomenų (arba Suspausto Duomenys) Signalą.

Su visa turto, technologijų duomenys atitiktų tarptautinius reikalavimus ir atkreipti dėmesį į produkto kainą ,1310nm kabelinę televiziją optinis siųstuvas yra pirmasis pasirinkimas, statant mažųjų ir vidutinio dydžio optinio perdavimo tinklo kabelinės televizijos įranga.

Technika Parametras

Punktas

Techninis Parametras

Pastaba

Bangos Ilgis

1310 ± 10nm

Darbo Bangos Ilgis

1100-1600nm

Optinio išėjimo galia

8 mw

2-30mw galima

Optinis AGC diapazonas

-7~+2dBm

Optinė Jungtis

FC/APC ar SC/APC

Dažnių juostos plotis

47~862(1002) MHz

Lygumo

Kaip 0.75 dB

RF įvesties lygis

75~95dBuV

AGC automatinis valdymas

CNR

≥50 dB

CTB

≥65 dB

KAP

≥65 dB

RF įėjimo varža

75Ω

RF Įvestis Grįžti Nuostolių

>16(47~550)MHz

>14(550~862)MHz

Maitinimo įtampa

90~265Vac

Pasirinktinai -48VDC

Galia

Ne didesnė kaip 30 W

Vieno tiekimo operacijos

Darbinė Temperatūra

-10~50 ℃

Automatinė temperatūros kontrolė

Santykinė drėgmė

Max95%,nr. kondensuoti

Gaminio dydis

423x330x45mm

Tinklo valdymo sąsajos

RJ45 IR RS232

remti SNMP Funkcinė Schema

Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų.

Whatapp/wechat:+8615305338423

El. paštas/Skpye:starshow8823- "hotmail".com

Žymos: ftth, kabelinės televizijos siųstuvas, kabelinės televizijos šviesolaidinių, optinio pluošto siųstuvas, kabelinės televizijos signalas, dvb t2 splitter, antenos splitter, kabelinės televizijos ftth, 7 inc hmi, kabelinę televiziją.

  • Optinio Pluošto Tipas: Vieną Režimas
  • Darbo Bangos Ilgis: 1100-1600nm
  • Išėjimo Optinės Bangos Ilgis: 1310nm
  • Matmenys: 423x330x45mm
  • PAVADINIMAS: Optinės kabelinės televizijos tiesioginės moduliuojama siųstuvas 1310nm 8mw
  • Optinė jungtis: SC/APC arba FC/APC
  • Maitinimo Įtampa: 90~265Vac
  • Energijos Suvartojimas: 30W
  • Prekės Pavadinimas: VXAR
  • Modelio Numeris: XW-18LT3008
  • Įvesties Lygis: 75-95dBuV
  • Dažnio Diapazonas: 47-862(1002)MHz
AXYSM V-RATO 64293-103
AXYSM V-RATO 64293-103
Abbott AXYSM V-RATO 64293-103 Prašome susisiekti su mumis prieš jūsų mokėjimo patvirtinti inventorizacijos Jei nėra daiktų, jums reikia mūsų parduotuvėje, prašome susisiekti su mumis Pokalbių dabar ar pranešimus, Ačiū Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų, Prašome Susisiekti Su Mumis Prieš Perkant Patarimai,

€286.64

500m 1Km 2Km SM 1310/1550nm SC/APC SC/UPC FC/UPC SM G652D OTDR negyvojoje Eliminator Impulso Slopinantys OTDR Pradėti Kabelį Langelį Kaina
500m 1Km 2Km SM 1310/1550nm SC/APC SC/UPC FC/UPC SM G652D OTDR negyvojoje Eliminator Impulso Slopinantys OTDR Pradėti Kabelį Langelį Kaina
PASTABA: Prieš pateikdami užsakymą, pasakykite man, kuris jungtis norite pirkti , ty : FC/UPC-FC/UPC Specifikacijos OTDR Pradėti Kabelį Langelį, OTDR negyvojoje Eliminator ,Ląstelienos Žiedas . Aprašymai Skirta pagalba bandymų optinio pluošto kabelį, kai naudojant OTDR.Į OTDR Pradėti Kabelių Dėžutė, naudojama su Optikos Laiko Domeno

€50.77

JW3306D Optinio Pluošto Vardas FTTH Gyventi Neardomieji Pluošto Identifikavimo Priemonę, su Built-in 10 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius VFL
JW3306D Optinio Pluošto Vardas FTTH Gyventi Neardomieji Pluošto Identifikavimo Priemonę, su Built-in 10 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius VFL
Produkto Aprašymas: JW3306D Optinio Pluošto Identifikatorius yra svarbi priemonė, optinis aptarnavimas, kuris yra naudojamas neardomieji pluošto nustatymo projektą.Tuo tarpu ji taip pat turi Vaizdo Gedimų Lokatorius modulis su kaltės buvimo vietos nustatymo funkciją. Naudojant makrokomandą lenkimo technologijos linija neardomieji bandymai,

€126.57

150M 12 branduolių TPU Patchcord OM3 MM vandeniui LC SC FC multimode Šarvuotos pluošto pleistras veda Lauko FTTA jumper 12C 6.0 mm
150M 12 branduolių TPU Patchcord OM3 MM vandeniui LC SC FC multimode Šarvuotos pluošto pleistras veda Lauko FTTA jumper 12C 6.0 mm
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel.: 13065838003 Pls susisiekti su mumis laisvai: 1>kiti jungtis; 2>kitas ilgio. TPU optinio Pluošto Patchcords 12 branduolių OM3 Multimode vandeniui LC SC FC Šarvuotos pleistras švino kabelis Lauko MM FTTA jumper 12C skaidulų 6,0 mm Pic Parodyti:

€388.79

Hua wei Įterptųjų ETP4830 ,30A,100V-220V AC - 48V DC transformatorius dvigubo ištaisyti modulis,su LCD skydelis
Hua wei Įterptųjų ETP4830 ,30A,100V-220V AC - 48V DC transformatorius dvigubo ištaisyti modulis,su LCD skydelis
Hua wei Įterptųjų ETP4830 ,30A,100V-220V AC - 48V DC transformatorius dvigubo ištaisyti modulis,su LCD skydelis Kaina tik jūsų nuoroda.Prašome susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos prieš jums mokėti,ačiū .

€287.05

200X 400X optinio Pluošto stalas pabaigos veido detektorius/Mikroskopu/Didinamojo stiklo pluošto XY Kryptis Reguliuojamas stalo pluošto patchcord/jumper
200X 400X optinio Pluošto stalas pabaigos veido detektorius/Mikroskopu/Didinamojo stiklo pluošto XY Kryptis Reguliuojamas stalo pluošto patchcord/jumper
Email:[email protected] Skype:e_link60 www.ever-elink.com 400X optinio Pluošto Mikroskopas/inegrated pluošto pabaigos veido detektorius 1.Naudojant visų rūšių keramikos rėmelis tikrinimo 2,5 mm ir 1,25 mm; 2.TOPSER 200x 400x; 3.Veikia lengvai,naudojant sukamąjį mygtuką; 4.Pritaikyti sąsaja,paversti

€124.66

LC/UPC-FC/APC OTDR Pluošto Pradėti Kabelį Langelį 150m/300m/500m/1km SM 9/125µm OTDR Pluošto Žiedų SM 1310/1550nm Pluošto Testeris
LC/UPC-FC/APC OTDR Pluošto Pradėti Kabelį Langelį 150m/300m/500m/1km SM 9/125µm OTDR Pluošto Žiedų SM 1310/1550nm Pluošto Testeris
LC/UPC-FC/APC OTDR Pluošto Pradėti Kabelį Langelį 150m/300m/500m/1km SM 9/125µm OTDR Pluošto Žiedų SM 1310/1550nm Pluošto Testeris Pradėti Pluošto Žiedas SC/FC/LC jungtys yra pasirenkami taip pat UPC ir APC poliravimo režimu.Skirta pagalba bandymų optinio pluošto kabelį, kai naudojant OTDR.Į OTDR Pradėti Pluošto Žiedas yra naudojamas

€51.30

MU7646
MU7646 " Beckman AU480 AU680 AU5800 Vožtuvas Assy Walbro Solenoid Valve SVA-12
MU7646 Beckman AU480 AU680 AU5800 Vožtuvas Assy Walbro SVA-12 Magnetinis Ventilis Prašome susisiekti su mumis prieš jūsų mokėjimo patvirtinti inventorizacijos Jei nėra daiktų, jums reikia mūsų parduotuvėje, prašome susisiekti su mumis Pokalbių dabar ar pranešimus, Ačiū Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų,

€200.53

Nemokamas Pristatymas Elektrodų Pakeitimas Fitel S178A/S153A/S123C-A/B/S123M4 Optinių Skaidulų Sintezės Splicer Elektrodas
Nemokamas Pristatymas Elektrodų Pakeitimas Fitel S178A/S153A/S123C-A/B/S123M4 Optinių Skaidulų Sintezės Splicer Elektrodas
Produkto Pavadinimas: Pluošto Elektros suvirinimo elektrodas strypas / iškrovimo adata Kilmės šalis: Kinija Taikytinos modeliai: Fitel S178A/S153A/S123C-A/B/S123M4 Sintezės Splicer Įvykdymo laikas:> 4000 kartų Bandymo nuostolių: 2.Nuotraukos

€8.78

50 Vienetų 2.0 Metrų LC LC UPC/APC SM Vienos rūšies MM 50/125 Multi Mode 1Gbps OM2 Simplex 3.0 mm Optinio Pluošto Pleistras Laido
50 Vienetų 2.0 Metrų LC LC UPC/APC SM Vienos rūšies MM 50/125 Multi Mode 1Gbps OM2 Simplex 3.0 mm Optinio Pluošto Pleistras Laido
Pluošto Pleistras Laidas yra naudojamas lankstus pleistras laido prijungimo pluošto grandinės,suteikia multi-mode,single-mode,FC,SC,LC,ST sujungimai; adapterio porceliano terminalo paviršiaus apima PC/APC;visas ilgis gali būti pasirinktas ir gyslų skaičius,ilgis,fizinės struktūros,ir kt pleistras laido ir uodegos pluoštas gali būti savarankiškai atrinkti

€40.01

Originalus SUMITOMO FC-6S Pluošto Cleaver Didelio Tikslumo Optinių Cleaver Optinio pluošto pjovimo peilis
Originalus SUMITOMO FC-6S Pluošto Cleaver Didelio Tikslumo Optinių Cleaver Optinio pluošto pjovimo peilis
originalus SUMITOMO FC-6S Pluošto Cleaver Didelio Tikslumo Optinių Cleaver Optinio pluošto pjovimo peilis

€57.41

LODFIBER TEG-MGBS40D3/TEG-MGBS40D5 TENDENCIJA-net Suderinama 1,25 G 1310/1550nm BiDi 40km radijo stotelė
LODFIBER TEG-MGBS40D3/TEG-MGBS40D5 TENDENCIJA-net Suderinama 1,25 G 1310/1550nm BiDi 40km radijo stotelė
TEG-MGBS40D3/TEG-MGBS40D5 TRENDnet Suderinama 1,25 G 1310/1550nm BiDi 40km radijo stotelė Vienos poros kaina. Dalies Numeris: TEG-MGBS40D3/TEG-MGBS40D5 Suderinama: TRENDnet Duomenų Perdavimo Sparta: 1,25 G Bangos ilgis: 1310nm/1550nm Jungtis: Vieno LC Kabelio Tipas: SMF Pasiekti Atstumas: 40 km Eksploatavimo

€32.81